Promiňte, koukám se vám na článek

Posted by admin | Zážitky všedního dne | Středa 9 Květen 2012 13:22

Mám sklerózu a zapomněl jsem si dneska oběd doma. Takže jsem se šel najíst do Nové Fukushimy do jedné nejmenované bagetárny.

Řekl jsem slečně za kasou, která vyřizovala obědnávku, co si dám a čekal jsem, až to bude vyřízené. Rozhlížel jsem se kolem, a pak jsem si všimnul, že má na tričku nějaký novinový článek. Protože jsem slepý jako patrona, začal jsem ostřit, abych si to mohl přečíst. Byl jsem tím zaujatý, takže jsem nezaregistroval, že mi něco říká. Zareagoval jsem, až když se začala smát. Zvednul jsem zrak a v tom mi došlo, že jí zcela nepokrytě zírám na… no na článek. Omluvil jsem se, že si opravdu jen čtu a ona to vzala sportovně s tím, že se jí to děje pořád.

A to bylo vše. Vzal jsem si bagetu a odešel. Ale vrtá mi hlavou, jestli ten, co navrhoval ta trička, to udělal schválně nebo ne. Pokud ano, tak mi to příjde docela blbé, vystavovat personál (i zákazníky) trapným situacím (stát se to v Americe, tak už mám na krku snad i obvinění ze sexuálního obtěžování) a nebo ne a v tom případě je to marketingový diletant (protože vystavuje personál i zákazníky do trapných situací).

Takže tak.

 Komentáře: 2 »

  1. komentář by drv — Květen 10, 2012 @ 15:36

    A co v tom „článku“ bylo?

  2. komentář by Corwin — Květen 10, 2012 @ 15:44

    Nějaká krávovina o tom, že Kalousek je debil a že si máš dát bruselskou bagetu :-)

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář